افزایش ترافیک سایت با استفاده از تصاویر در گوگل

نوشته شده توسط:مدیریت سایت | ۰ دیدگاه

افزایش ترافیک سایت با استفاده از تصاویر موجود در آن توسط موتور جستجوی گوگل مطلب آموزشی است که در این مقاله به آن می پردازیم. در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان نرخ ترافیک وب سایت را با استفاده از تصاویر برای کلمات کلیدی خاصی افزایش داد. اما قبل از شروع بهتر است بدانیم که چرا ما باید برای افزایش ترافیک سایت خود و بدست آوردن رتبه ای بهتر در موتور جستجوی گوگل در قسمت تصاویر، سایت خود را بهینه سازی نماییم؟
بقیه در ادامه مطلب...تصاویر گوگل اغلب فرصت های عالی را برای رقابت کلمات کلیدی ارائه می دهند.
اگر تصاویر سایت شما، در ردیف اول تصاویر گوگل قرار گیرد، باعث بالا رفتن ترافیک وب سایت شما می شود و همچنین به سایت شما کمک کند تا در صفحه اول قرار گیرد.
تصاویر گوگل، بیشتر توسط افرادی که قصد خرید دارند استفاده می گردد برای آنها به راحتی می توانند با استفاده کلمه کلیدی خاص، از میان عکس هایی که وجود دارد( البته بیشتر عکس هایی که در صفحه اول قرار گرفته) تصویر محصول یا مورد جستجوی خود را به راحتی پیدا کنند.
افزایش رتبه عکس ها در موتور جستجوی گوگل کاری بسیار ساده می باشد و فقط با چند تکنیک ساده، تصاویر سایت خود را می توانید برای کلمات کلیدی خاص در صفحه یا ردیف اول تصاویر گوگل قرار دهید.
اما چگونه می توان تصاویر سایت خود را در صفحه اول تصاویر گوگل قرار داد و یا بعبارتی دیگر افزایش ترافیک سایت با استفاده از تصاویر در موتور جستجوی گوگل چگونه ممکن است؟

1- کلمات مترادف با کلمات کلیدی مورد نظر و مرتبط با آن را پیدا کنید.

سعی کنید کلمات مترادف با کلمات کلیدی که با آن در ارتباط هستند را پیدا کنید و به لیست کلمات کلیدی مربوط به تصویر اضافه نمایید. شما می توانید کلمات کلیدی مترادف را از بین لیست های سایت های رقیب خود یا ویکی پدیا پیدا نمایید. در تصویر زیر نمونه ای از کلمات کلیدی مترادف ایجاد شده توسط Google AdPlanner tool مرتبط با کلمه Heram Pant را می توانید ببینید:

تصویر

2- برای تصاویر خود، صفحه landing page تولید نمایید.

سعی کنید برای تصاویر یک لندینگ پیج تولید نمایید. دقت نمایید که کلمات کلیدی اصلی خود را در عنوان و توضیح عکسها به کار برید. در تصویر زیر نمونه ای از یک landing page مربوط به کلمه Heram Pants را می توانید ببینید.


3- بهترین تصاویر را انتخاب نمایید.

گوگل همیشه بهترین تصاویر را از نظرکیفیت و عنوان مناسب انتخاب می کند. پس سعی کنید عکسهای با کیفیت و عکسهایی بیشترین بازدید را داشته اند، انتخاب نمایید و کیفیت آنها را از بهتر نمایید و سعی کنید عناوین و توضیحات مناسب و بهتری را جایگزین قبلی نمایید.

4- عکس های خود را بهینه نمایید.

تمامی کلمات کلیدی که بیشترین تاثیر را در افزایش ترافیک سایت شما داشته اند انتخاب نمایید و اسم عکسها را بر اساس این کلمات کلیدی تغییر دهید. همچنین سعی کنید تگ های مربوط به عناوین عکس ها و توضیحات را بسته به کلمات کلیدی تغییر دهید.

* در مورد لندیگ پیج مشکلی داشتید بپرسید ...

برگرفته شده از ... : https://support.google.com/adsense/#topic=3373519

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!