مجله آموزش انگلیسی Kad English Magazine Issue1

نوشته شده توسط:مدیریت سایت | ۰ دیدگاه


پس از ارائه پادکست اختصاصی کاردوآنلاین ( کادپاد – اولین پادکست آموزش انگلیسی برای ایرانیان ) حال دوستان در مرکز آموزش , مجله اختصاصی کاردوآنلاین را با عنوان Kad English Magazine را برای شما دوستان آماده کرده اند که هدف آن ارتقای سطح دانش زبان انگلیسی تمامی هموطنان عزیز می باشد .

kad english magazine Small مجله آموزش انگلیسی Kad English Magazine Issue1

 

 


پس از ارائه پادکست اختصاصی کاردوآنلاین ( کادپاد – اولین پادکست آموزش انگلیسی برای ایرانیان ) حال دوستان در مرکز آموزش , مجله اختصاصی کاردوآنلاین را با عنوان Kad English Magazine را برای شما دوستان آماده کرده اند که هدف آن ارتقای سطح دانش زبان انگلیسی تمامی هموطنان عزیز می باشد .

بهترین و جذاب ترین موضوع های روز در زمینه های مختلف اعم از سینما ؛ ورزش ؛ تاریخ ؛ پزشکی ؛ توریسم ؛ فناوری و غیره با محوریت آموزش چهار مهارت Speaking، Writing،  Reading و Listening و همچنین دانش Grammar و Vocabulary در هر شماره از مجله گنجانده شده است. امید است که این گام بزرگ نیز کمکی هر چند اندک به تمامی زبان آموزان عزیز کند. علاوه بر مطالب خواندنی شما در این مجله می توانید با اصطلاحات روز انگلیسی آشنا شوید ؛ توصیه هایی را درباره آزمون ایلتس بخوانید و با افراد موفق میهنمان هم بیشتر آشنا شوید .

Download 4MB

یا

 مطالعه آنلاین مجله Kad English Magazine

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!