مجموعه داستان های کوتاه در کنار دوست

نوشته شده توسط:مدیریت سایت | ۰ دیدگاه

 نام کتاب : مجموعه داستان های کوتاه در کنار دوست

 نویسنده : ابوذر خداپرست

 تعداد صفحات : ۱۱۹

 حجم کتاب : ۵۹۹ کیلوبایت


 توضیحات :
بسیاری از ما انسان ها سالیان سال است زندگی یکنواختی را در پیش گرفته ایم و از زندگی خود راضی نیستیم. ما با وجود این که دوست داریم، تغییر کنیم و زندگی بهتری داشته باشیم ولی هیچ اقدامی برای تغییر دادن شیوه زندگی خود انجام نمی دهیم چون در ذهن خود تغییر کردن را به ناراحتی و مشکلات زیاد ربط داده ایم، غافل از اینکه با تغییر نکردن، مشکلات بیشتری متحمل می شویم. ما در صورتی از زندگی لذت خواهیم برد که آنگونه دوست داریم، زندگی کنیم.
بسیاری از ما، با برتر شمردن خود، به دیگران احترام نگذاشتن و آن ها را به حساب نیاوردن، همواره نه برای دیگران بلکه برای خود عصبیت ها و ناراحتی هایی را به ارمغان می آوریم، زیرا باید وسواس به خرج دهیم با چه کسی معاشرت کنیم و با چه کسی معاشرت نکنیم، به چه کسی احترام بگذاریم و به چه کسی احترام نگذاریم، با افراد مختلف و با عقاید گوناگون چه رفتاری داشته باشیم، در حالی که اگر همه ی انسان ها را جزئی از وجود خود به حساب آوریم، دل هایمان از مهر و محبت و آرامش لبریز خواهد شد.
ما می توانیم با کنار گذاشتن خودخواهی ها، خودبینی ها و تغییر نگاه خود به جهان، انسانهای دیگر و موجودات زنده و غیر زنده، امکان زندگی کردن را به سایرین و در واقع امکان زندگی کردن را به خود بدهیم زیرا زندگی، پیشرفت و تعالی هر انسانی به سایر انسان ها و سایر موجودات گره خورده است.
این کتاب حاصل کنار گذاشتن عقاید کهنه و غلط، و تغییر نگاه نویسنده به زندگی و پیگیری کار مورد علاقه خود یعنی نویسندگی است.

خط رنگی . آی آر

برچسب هارمان, رمان عاشقانه, دانلودرمان, رمان رمانتیک,انواع رمان,بنگاه اطلاعات علمی,

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!