دانلود رایگان کتاب های Select Readings

نوشته شده توسط:مدیریت سایت | ۲ دیدگاه


دانلود رایگان کتابهای تقویت مهارت خواندن انگلیسی

 

Select Readings


Select Readings مجموعه ای 4 سطحی است که برای تقویت مهارت Reading زبان انگلیسی طراحی شده است. این سری از کتاب ها انتخاب بسیاری از مدرسین زبان انگلیسی بوده است و در اکثر دانشگاهها به عنوان منبعی برای درس زبان عمومی تدریس می شود. ویژگی های مجموعه Select Reading، آموزش مهارت خواندن،درک مطلب و واژگان، تجزیه و تحلیل دستوری، تحریک ذهن، بحث وگفتگو و است. زبان‌آموزان مقالات جالب و متنوعی را در زمینه‌های گوناگوندر این کتاب ها خواهند یافت. در این کتاب با طیف گسترده‌ای از موضوعات مواجه خواهید شد که به طور همزمان با بسیاری از لغات و کلماتجدید آن را نیز فرا خواهید گرفت. در این پست هر چهار سطح این مجموعه از (Elementary, Pre Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate) در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. هر یک از سطوح دارای یک کتابStudent Book و فایل های صوتی می باشد. همچنین پاسخ تمرین ها نیز در فایل جداگانه ای ارائه شده است. به همراه فایل های صوتی و PDF این مجموعه، برای هر سطح یک نرم افزار ارائه شده است که در بردارنده تمرین های اضافی Reading به همراه پاسخ می باشد. کتاب های قرار گرفته شده بر روی سایت مربوط به ویرایش اول این مجموعه است و تنها سطح Elementary مربوط به ویرایش دوم است.


Teachers tell us that single most important factor in engaging their students in reading courses is havig a book that offers high-interet, level-approproate content. So as its tite suggests, Select Readings, features dynamic, carefully-selected readings chosen by experienced teachers to meet the needs of today's global learners.


برای دانلود این مجموعه، مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

 

تصاویر نمونه

دانلود مجموعه تقویت مهارت Reading

Select Readings

با لینک مستقیم


دانلود    (حجم: 70 مگابایت)

دانلود    (حجم: 38 مگابایت)

دانلود    (حجم: 50 مگابایت)

دانلود    (حجم: 118 مگابایت)

دانلود    (حجم: 5 مگابایت)


رمز رمز  عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com


راهنما: پس از دانلود، با استفاده از نرم افزار Winrar و پسورد داده شده فایل ها را Extract نمایید.

 • مصطفی

  مصطفی

  • ۱۳۹۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۳:۰۳

  بسیار عالی بسیار عالی چه وب سایت خوبی دارید احسنت حال کردم وب سایت های دیگه باید تمامی شارژتو بدی تا یه مطلب بگیری ولی شما نه من استفاده کردم و جای قدردانی داره باتشکر مصطفی

  پاسخ مدیر (seyedalisharifi89 ):   ممنونم بابت نظرت تبلیغات چیز خوبی نیست ولی ممنونم که هوای ما رو داری
 • میثم

  میثم

  • ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۶:۱۸

  سلام / میشه ترجمه کل کتاب رو بزارید


ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!