دانلود English File third edition Elementary

نوشته شده توسط:مدیریت سایت | ۰ دیدگاه

oxford english file third edition elementary student s book دانلود English File third edition Elementary

جدیدترین ویرایش مجموعه English File (ویرایش سوم ) چندی است که از انتشارات آکسفورد ارائه شده است.این مجموعه هم یکی از مجموعه های پرفروش و محبوب برای آموزش زبان انگلیسی می باشد که در ویرایش اول با عنوان English File و در ویرایش دوم با عنوان New English File عرضه شده بود . در این پست شما می توانید کتاب دانش آموز و سی دی های صوتی (لهجه بریتیش) سطح اول یعنی English File Elementary را به رایگان دانلود نمایید . لازم است بدونید که فعلا فقط سه سطح از این مجموعه تهیه و عرضه شده یعنی سطوح Elementary / Pre.Intermediate /Intermediate و فقط سطح اول آن در دسترس ما قرار گرفته است و در هیچ کدام از سایت های ایرانی یافت می نشود .

English File third edition Elementary

A new edition of the best-selling English File, improved throughout with brand new digital components to use inside and outside the classroom. English File Third edition – the best way to get your students talking.

 The English File concept remains the same – fun, enjoyable lessons which get students talking through the right mix of language, motivation, and opportunity – but now the content and the components have been updated and improved for students and teachers.

دانلود English File third edition Elementary

Download Student Book 29MB

Download Audios 190MB
Password : www.kardoonline.com

مجموعه کامل New English File شامل 24 گیگابایت ( کتاب + سی دی + فیلم + نرم افزار)

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!